Svietidlo LED stropné Matea 3000 hnedé
Kód: 213908
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250330006 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo MATEA. S podsvietením. Okraj zlatej a hnedej farby, biela plastová krytka. |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 7,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | zlatá + biela |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nočné svetlo, časovač, pamäť |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | MATEA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
