Svietidlo LED stropné Valter 3750 hnedé
Kód: 213910
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250337500 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo VALTER. Biela farba s hnedými prvkami. |
| Šírka: | 51,5 |
| Výška: | 8 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela |
| Svietivosť: | 2250 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno, prepínaním vypínača |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | VALTER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
