Svietidlo LED stropné Konte 71142 drevo
Kód: 222756
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595711429 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, drevo. |
| Šírka: | 40 |
| Dĺžka: | 40 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30 W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | drevo + plast |
| Farba: | drevo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 36 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | KONTE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
