Svietidlo LED stropné Fontana 71159 hnedé
Kód: 222752
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595711597 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, hnedo-biely okraj. |
| Priemer: | 39 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24 W |
| Svietivosť: | 1100 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220V-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | hnedá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | FONTANA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
