Svietidlo LED stropné Dettora 71046 sivé
Kód: 222754
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595710460 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, s diaľkovým ovládačom. |
| Priemer: | 37 |
| Výška: | 8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18 W |
| Svietivosť: | 1150 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej postudenú bielu |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, pamäť, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | DETTORA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
