Svietidlo LED stropné Jillian 6967 tónovaný akryl
Kód: 211634
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250369679 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 41 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo JILLIAN, kov, tónovovaný acryl. |
| Výška: | 17 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov, akryl |
| Farba: | dymová |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | JILLIAN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
