Svietidlo LED stropné HL0160450015 XL 15W 4200K čierna
Kód: 206625
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prisadené LED stropné svietidlo, hranol.
Watáž: SMD LED 15W, 1050lm, 4200K.
Rozmery: 18,2 x 18,2, výška 20 cm
Materiál: kov. Farba: biela.
185-265V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné technické prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985563206 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Prisadené LED stropné svietidlo |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1050lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 185-264V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Séria: | SANDRA SQ |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Šírka: | 18,2 |
| Výška: | 20 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
