Svietidlo LED stropné HL0160430010 10W 4200K biela
Kód: 200814
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Prisadené LED stropné svietidlo, okrúhla tuba.
Watáž: SMD LED 10W, 700lm, 4200K.
Rozmery: šírka 14 cm, výška 7,5 cm.
Materiál: kov. Farba: biela.
185-265V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné technické prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985550923 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadené LED stropné svietidlo |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 7,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 700lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 185-264V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | SANDRA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
