Svietidlo LED stolové Balor 3959 hnedé
Kód: 213967
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 5998250339597 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 10,5 |
| Výška: | 43 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo BALOR. S vypínačom na svietidle. Biela+hnedá farba. |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 320 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | hnedá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | BALOR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
