Svietidlo LED solárne Ostrava 7933 čierne
Kód: 211913
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250379333 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné solárne svietidlo OSTRAVA vonkajšie, s pohybovým senzorom 3-5m 120°. Vrátane batérie, Ni-MH, 1xAA 2000mAh 3,7V. |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 12,3 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Hĺbka: | 4,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 170 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
