Svietidlo LED solárne LDF01-07 čierne
Kód: 222017
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 8605036615864 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Solárne LED svietidlo na zem. |
| Šírka: | 21 |
| Výška: | 78 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | čierna |
| Séria: | RATTAN |
| Závit: | LED |
| Svietivosť: | 30 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Materiál: | plast |
| Ďalšie údaje: | batéria 3,7V 1200mAh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
