Svietidlo LED solárne LDF01-03 biele
Kód: 222019
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 8605036615826 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Solárne LED svietidlo na položenie alebo zapichnutie do zeme. Nabíja sa 8 hodín, svieti 6 hodín. |
| Šírka: | 23 |
| Výška: | 25 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | biela |
| Séria: | BALL LAMP |
| Závit: | LED |
| Svietivosť: | 20 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Materiál: | plast |
| Ďalšie údaje: | batéria 3,2V 600mAh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
