Svietidlo LED solárne HL0780150003 OZMO
Kód: 257609
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 3W ,200lm 1200mAh Lion Batery 3,7V DC 4000K Priemerná životnosť: 50 000H IP65 Farba: čierna Popis: Reflektorove solárne svietidlo so senzoromDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 8683684215001 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 200lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna farba |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25000hod |
| Obchodný text: | Reflektorove solárne svietidlo so senzorom PIR, na zapichnutie do zeme. |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 33,3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
