Svietidlo LED so senzorom vstavané HL0790270002 biele 2W 4000K
Kód: 200587
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Senzorové interiérové orientačné osvetlenie zaberá uhol 360°. Svietidlo sa zasvieti keď zachytí pohyb mikrovlnným senzorom.
Rozmery: 8,6 x 8,6 cm, biela farba.
SMD LED 2W, 100lm, 4000K.
220-240V / 50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8680985548883 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Senzorové interiérové orientačné osvetlenie zaberá uhol 360°. Svietidlo sa zasvieti keď zachytí pohyb mikrovlnným senzorom. |
| Šírka: | 8,6 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | QUARTZ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
