Svietidlo LED so senzorom vstavané HL0790260002 zlaté 2W 4200K
Kód: 199242
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8680985542416 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Senzorové interiérové orientačné osvetlenie zaberá uhol 360°. Svietidlo sa zasvieti keď zachytí pohyb mikrovlnným senzorom. |
| Šírka: | 8,6 |
| Výška: | 8,6 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 150 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | zlatá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | DIAMOND |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
