Svietidlo LED senzorové PALERMO HL0710180015 IP54 3CCT čierna
Kód: 257622
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED, Watáž: 15W,1200lm, 3CCT 3000K-4200K-6400K, 170-265V/50-60Hz, Priemerná životnosť: 40 000H, IP54, Farba:Cierna, Materiál: plast, Svietidlo ma v sebe zabudovany pir senzor 120st,dosah 10mDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684222900 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stropné oválne svietidlo PALERMO s pohybovým PIR senzorom, vhodné do exteriéru. |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1200lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40000hod |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 10,6 |
| Výška: | 22 |
| Hĺbka: | 6 |
| Ďalšie funkcie: | Pohyborý PIR senzor |
| Séria: | PALERMO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
