Svietidlo LED reflektorové LT63-01032 10 6400K čierna
Kód: 198007
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vodeodolný LED reflektor, IP65, SLIM - stenčený.
Watáž: SMD LED 10W, 800lm, 6400K, IP65.
Rozmery: 10,4 x 9,1 cm.
Materiál: hliník / sklo. Farba: čierna.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8605036696757 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 10W, 800lm; 6400K; IP65; Farba: Cierna; Priemerná životnosť: 30 000hod |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 800lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | MODEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
