Svietidlo LED reflektor IP65 UFOHIBAY 150W 6400K LT49-09622
Kód: 210948
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8605036610821 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Priemyselné SMD LED svietidlo UFOHIBAY |
| Šírka: | 32,2 |
| Watáž: | 150W |
| Svietivosť: | 15 000 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník + tvrdené sklo |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | UFOSLIM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
