Svietidlo LED priemyselné MYRA HL0630110200 200W 3CCT čierna
Kód: 262040
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 200W, 30000lm 3CCT 3000K-4200K-6400K IP65 Priemerná životnosť: 30 000hod Materiál: hliníkDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8683684231858 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo, na zavesenie. |
| Watáž: | 200W |
| Svietivosť: | 30000lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | hlinik |
| Farba: | čierna |
| Priemer: | 34,72 |
| Výška: | 15,69 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
