Svietidlo LED priemyselné LT47-09622 200W 4500K spájateľné IP65
Kód: 210960
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, prachotesné, spájateľné, IP65.
Watáž: SMD LED 200W, 18 000lm, 4500K.
Dĺžka: 100,3 cm
220-240V/50-60Hz.
Materiál: hliník, farba: sivá.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8605036697983 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 200W |
| Svietivosť: | 18 000 lm |
| Farba svetla: | 4500K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník + tvrdené sklo |
| Farba: | biela |
| Séria: | BPLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
