Svietidlo LED priemyselné LT10-06030 1x18W 6400K prachotesné
Kód: 197954
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, prachotesné, IP65.
Watáž: max. 1x 18W.
Balenie obsahuje LED 18W, 2600lm, 6400K
Rozmery: 58 x 6,6 x 7,6 cm.
Materiál: termoplast / hliník, farba: biela.
220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8605036696689 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 2600 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | D |
| Séria: | POFLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
