Svietidlo LED priemyselné LT10-01510 1x48W 4200K prachotesné
Kód: 197960
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, prachotesné, IP65.
Watáž: max. 1x 48W.
Balenie obsahuje LED 48W, 7100lm, 4200K
Rozmery: 147,7 x 6,6 x 7,6 cm.
Materiál: termoplast / hliník, farba: biela.
220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8605036696719 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 48W |
| Svietivosť: | 7100 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela + sivá |
| Séria: | POFLINE |
| Energická trieda svetelného zdroj: | D |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
