Svietidlo LED núdzové KANU HL0840430008 8W IP65
Kód: 262126
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Nudzove svietidlo 220-240V/50-60Hz 8W, 280Lm Výdrž:3hod 6000K IP65 Priemerná životnosť: 30.000HDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| EAN: | 8683684231605 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Núdzové LED svietidlo KANU, balenie obsahuje nálepky. Výdrž 3 hodiny. Automatické zasvietenie. 2 režimy fungovania. Nabíjateľná 3,7V 2400mAh batéria. |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 280lm |
| Farba svetla: | 6000K - studená farba |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20000hod |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Šírka: | 30,8 |
| Výška: | 16 |
| Hĺbka: | 5,2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
