Svietidlo LED nástenné Tumnus 71011 chróm
Kód: 222552
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 5996595710118 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo. Kov farby brúsený hliník so striebornými prvkami. |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 32 |
| Hĺbka: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 14W |
| Svietivosť: | 1060 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | hliník brúsený |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TUMNUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
