Svietidlo LED nástenné LG01-1 sivé
Kód: 224066
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8605036613532 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 60,4 |
| Watáž: | 11W |
| Svietivosť: | 1200 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Hĺbka: | 10,4 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
