Svietidlo LED nástenné LDW01-01 biele
Kód: 221863
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8605036614331 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | LED svietidlo na stenu, s diaľkovým ovládačom, stmievateľné. |
| Watáž: | 17W |
| Svietivosť: | 1350 lm |
| Farba svetla: | 2800K - 5500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + silikón |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Šírka: | 10,5 |
| Výška: | 28,5 |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
