Svietidlo LED nástenné CUNDA HL0290110003 biele
Kód: 261983
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED, 4200K Watáž: 3W, 700lm 85-265V/50-60Hz IP20 Priemerná životnosť 20000hod Farba: bielaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo s vypinačom a USB portom |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 700lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20000hod |
| Napätie: | 180-240V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 18 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
