Svietidlo LED nástenné BELEK HL0290090003 čierna
Kód: 224835
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED, 4200K Watáž: 3W, 100lm 85-265V/50-60Hz IP20 Montažna diera:150x45x50mm Priemerná životnosť 30000hod, Farba: čiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8683684212031 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo, zapustené, s vypinačom. |
| Šírka: | 7 |
| Výška: | 17 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3 W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | BELEK |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 150x45x50mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
