Svietidlo LED nástenné Amadeo 6260 čierne
Kód: 211103
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 5998250362601 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Moderné nástenné LED svietidlo AMADEO. |
| Šírka: | 96 |
| Výška: | 74,5 |
| Hmotnosť: | 1,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 21W |
| Svietivosť: | 1500 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | AMADEO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
