Svietidlo LED MARTHA PRO stropné so senzorom HL0160601018 biele
Kód: 224768
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684210532 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo s pohybovým a svetelným senzorom. |
| Priemer: | 22 |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1530 lm |
| Farba svetla: | 3000K / 4500K / 6000K - možnosť nastaviť farbu svetla na teplú / neutrálnu / studenú teplú |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor / svetelný senzor |
| Ďalšie údaje: | možnosť zapustenej alebo prisadenej montáže |
| Séria: | MARTHA PRO |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Výška: | 2,3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
