Svietidlo LED MARTHA stropné so senzorom HL0160600018 čierne
Kód: 216430
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985594859 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, s pohybovým senzorom. |
| Priemer: | 22 |
| Výška: | 2,3 |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1530 lm |
| Farba svetla: | 64000K |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor, 360° |
| Ďalšie údaje: | nastaviteľný montážny otvor 8,5 - 16,5 cm |
| Séria: | MARTHA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
