Svietidlo LED MARIA downlight vstavané HL0160150015 15W 3000K biela
Kód: 180127
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantné vstavané LED downlight svietidlo štvorcové.
AC 100-265V / 50-60Hz.
SMD LED, 15W, 1150lm, 3000K, IP20.
Rozmery: 19,8 x 19,8 cm, výška: 4 cm.
Rozmery montážneho otvoru: 16,5 x 16,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303414168 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo MARIA. Montážny otvor 165x165mm. |
| Šírka: | 19,8 |
| Výška: | 4 |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1150lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
