Žiarovka halogénová 150W R7S
Kód: 80946
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Halogénová žiarovka - tuba.
Watáž: 150W, 1600lm, 3000K, 220-240V/50-60Hz.
Rozmery: 7,8 x 1 cm.
Priemerná životnosť: 2 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky halogénové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8698965410297 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 150W; Závit R7S,78mm; 1600lm; 3000K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť 2000h |
| Šírka: | 7,8 |
| Výška: | 1 |
| Hmotnosť: | 0,005 |
| Závit: | R7S |
| Watáž: | 150W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 2000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
