Svietidlo LED MARIA downlight vstavané HL0160150012 12W 3000K biela
Kód: 180125
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantné vstavané LED downlight svietidlo štvorcové.
AC 100-265V / 50-60Hz.
SMD LED, 12W, 744lm, 3000K, IP20.
Rozmery: 16 x 16 cm, výška: 4 cm.
Rozmery montážneho otvoru: 12,5 x 12,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303414144 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo MARIA. Montážny otvor 125x125mm. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 4,3 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 744lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
