Svietidlo LED lištové HL823L 7W 4200K biela
Kód: 181233
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo.
Watáž: COB LED 7W, 4200K, 405lm.
Rozmery: 26,5 x 17 cm.
220-240V / 50-60Hz, IP20
Uhol: 37°.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8698965418293 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 7W ; COB LED ; 4200K, 405lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 40000h; Biela |
| Šírka: | 17,5 |
| Výška: | 26,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 405lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
