Svietidlo LED lištové HL824L 12W 4200K čierne
Kód: 186672
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED lištové svietidlo.
Watáž: COB LED 12W, 4200K, 852lm.
Rozmery: 27,8 x 17,5 cm.
220-240V / 50-60Hz, IP20
Uhol: 32°.
Farba: čierna.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8698965418415 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 12W ; COB LED ; 4200K, 852lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 40000h; Čierna |
| Šírka: | 17,5 |
| Výška: | 17,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 852 |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
