Svietidlo LED kúpeľňové Salda HL0290100014 čierne
Kód: 224838
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED, 4200K Watáž: 14W, 680lm 85-265V/50-60Hz IP44 Priemerná životnosť 30000hod, Farba: čiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8683684212468 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo. |
| Šírka: | 92 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 14 W |
| Svietivosť: | 680lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | SALDA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
