Svietidlo LED kúpeľňové John 5732 čierne
Kód: 213989
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250357324 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 48,6 |
| Výška: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Nadzrkadlové kúpeľňové LED svietidlo JOHN. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 930 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | JOHN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
