Svietidlo LED downlight Nora Pro/S 5 5W HL0160531005 biele
Kód: 235643
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684214851 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadené LED downlight svietidlo. Farba svetla sa dá nastaviť teplá/neutrálna/studená. |
| Šírka: | 9,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 450 lm |
| Farba svetla: | 3000K / 4500K / 6500K - dá sa nastaviť teplá, neutrálna alebo studená biela |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | NORA PRO |
| Výška: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
