Svietidlo LED downlight HL0160460015 15W 6400K
Kód: 195923
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 15W SMD LED 6400K, 1125lm 85-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 85mm Priemerná životnosť 30000h BielaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985562636 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo LUCIA na zapustenie do stropu. Montážny otvor 85mm. |
| Šírka: | 10,1 |
| Výška: | 4,45 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1125 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | LUCIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
