Svietidlo kúpeľňové Klementine 75008 chróm
Kód: 222706
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 5996595750084 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné svietidlo do kúpeľne, na žiarovky 2x max 40W E27. |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 9,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | KLEMENTINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
