Svietidlo LED kúpeľňové Wolimir 2982 chróm
Kód: 213979
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250329826 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 29 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Kúpeľňové LED svietidlo WOLIMIR. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 22W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K + RGB možnosž meniť farbu svetla od teplej po studenú, aj rôzne RGB farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 akryl |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nočné svetlo, časovač, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | WOLIMIR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
