Svietidlo LED kúpeľňové Balthasar 3464 chróm
Kód: 217649
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 5998250334646 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED svietidlo BALTHASAR do kúpeľne s viacerými funkciami, mení farbu svetla, stmievateľné. Ovláda sa pomocou diaľkového ovládača. |
| Priemer: | 30 |
| Výška: | 4,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6500K + RGB možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú, aj červená, modrá a zelená |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | BALTHASAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
