Svietidlo HL0190790100 3CCT Cierna
Kód: 265559
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Označenie:Monarch 100; Wataž:100W; Teplota chromatičnost:3CCT; Lumeny:7000lm; 220-240V; IP20; Farba:Zavesny LED luster,cierna/kov; Svietidlo je stmievatelne |
| Dĺžka: | 118,5 |
| Šírka: | 88 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 4200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70 000 hodín |
| Séria: | FORTUNE |
| Výška: | 100 |
| Materiál: | hliník + plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
