Svietidlo HL0190770032 32W 4200K
Kód: 265562
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 32W; SMD LED ; 4000K, 1640lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 30000h; Popis: Zavesne svietidlo, cierna/kov |
| Dĺžka: | 118,5 |
| Šírka: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 4200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70 000 hodín |
| Séria: | FORTUNE |
| Výška: | 120 |
| Materiál: | hliník + plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
