Svietidlo HL0190690036 36W 4200K Cierna
Kód: 263161
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Označenie:INNOVO Wataž:Led 40W Teplota chromatičnost:3CCT Lumeny:4200lm 220-240V IP20 Farba:Zavesny LED luster,biela/kovDodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| EAN: | 8683684236907 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 4200lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 120 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70000hod |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov+plast |
| Farba: | biela |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 36W; SMD LED ; 4000K, 2100lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 30000h; Popis: Zavesne svietidlo, cierna/kov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
