Luster LED HL0190341040 čierna
Kód: 257651
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Označenie:INNOVO Wataž:Led 40W Teplota chromatičnost:3CCT Lumeny:4200lm 220-240V IP20 Farba:Zavesny LED luster,čierna/kovDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8683684228285 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 4200lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 7,5 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70000hod |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov+plast |
| Farba: | čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
