Svietidlo HL0160980005 Cierna
Kód: 265314
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 12W SMD LED 4200K, 1000lm 170-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 130mm Priemerná životnosť 30000h Biela 3 možnosti svieteniaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 5W ; SMD LED ; 4200K, 450lm; 170-265V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 40mm; Priemerná životnosť 30000h; Cierna |
| Šírka: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 170-260V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 13 cm |
| Séria: | CARTER |
| Ďalšie funkcie: | 3 možnosti svietenia - celé svietidlo / stred / okraj |
| Výška: | 3,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
