Svietidlo LED downlight Carter 5W HL0160720005 biele
Kód: 219785
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 5W SMD LED 4200K, 350lm 170-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 68mm Priemerná životnosť 30000h Biela 3 možnosti svieteniaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8683684204418 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Zapustené LED downlight svietidlo, 3 možnosti svietenia. |
| Šírka: | 8,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 350 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 170-260V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 6,8 cm |
| Séria: | CARTER |
| Ďalšie funkcie: | 3 možnosti svietenia - celé svietidlo / stred / okraj |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
