Svietidlo HL0160641036 36W 3CCT Biela
Kód: 265414
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 36W; SMD LED ; 3CCT,3240lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 20000h; Biela |
| Priemer: | 12 |
| Výška: | 4 |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1620 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | SOFIA |
| Šírka: | 22,8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
